Konferencja "Oswoić strach bez nas" – zaproszenie

Szanowni Państwo,

Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa do udziału w konferencji:

„Oswoić strach bez nas – konferencja i panel dyskusyjny na temat aktywizacji społecznej i zawodowej oraz problemów dorosłości osób ze spektrum zaburzeń autystycznych”.

Dotacja na przeprowadzenie działania została przyznana nam przez Biuro Pomocy i Projektów Społecznych m. st. Warszawy.

Konferencja jest  odpowiedzią na palącą potrzebę społeczną: wymianę doświadczeń i wizji dotyczących zapewnienia bezpiecznej i godnej dorosłości dla dzieci z autyzmem.

Odbędzie się ona w dniach 22(godz. 9.00-17.15) i 23(godz. 9.00-14.15) października 2016 roku w Klubokawiarni „Zycie jest fajne” przy ul. Grójeckiej 68 w Warszawie.

Pierwszego dnia planujemy wystąpienie pięciu prelegentów, drugiego dnia trzech.

Wystąpienie każdego wykładowcy zakończone będzie panelem dyskusyjnym.

Wszyscy prelegenci są to wysokiej klasy specjaliści w swoich dziedzinach. Tylko osoby z tak olbrzymim doświadczeniem merytorycznym ale również praktycznym są w stanie przekazać uczestnikom konferencji wiedzę i rozwiązania tak kluczowe w sprawowaniu opieki nad niepełnosprawnym dzieckiem teraz i w przyszłości.

Istniejące w Polsce rozwiązania przez nich zastosowane dotyczące opieki nad dorosłymi osobami z autyzmem są pionierskie w skali całego kraju.

 

Koszt udziału w konferencji wynosi 30 zł.

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o kontakt mailowy z Beatą Szymczak-koordynatorem pod adresem beataszymczak2@wp.pl.